Tiesiogiai
2009-11-17 10:03

Per gaisrą Ukmergės rajone žuvo du žmonės

Du žmonės žuvo pirmadienio vakarą Ukmergės rajone kilus gaisrui bute.
Gaisro vietoje
Ukmergės ugniagesiai / vilkmerge.lt nuotr.
Temos: 1 Ukmergė

Kaip informuoja Policijos departamentas, apie 22.30 val. Ukmergės r., Bastūnų I kaime, G.N. (gimęs 1965 m.) bute, kilo gaisras, kurio metu, kaip įtariama, apsinuodiję smalkėmis, žuvo šeimininkas ir A.L. (gimęs 1951 m.).

Įtariama, kad gaisras kilo ir vyriškiai žuvo dėl neatsargaus rūkymo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja,kad gaisras kilo keturių butų gyvenamajame name.

Abu žmones iš buto išnešė kaimynai. Atvykę medikai konstatavo, kad vyriškiai negyvi.

Pasak ugniagesių, buto virtuvėje smilko grindys prie krosnies. Per gaisrą išdegė apie vieną kvadratinį metrą grindų, apdegė sofa-lova, aprūko lubos ir sienos.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą