2009-03-15 11:33

Plėšikai Kalvarijoje ir Vilniuje brovėsi į butus

Kalvarijos ir Vilniaus policijos pareigūnai ieško nusikaltėlių, kurie apiplėšė gyventojų butus. Kalvarijoje nusikaltėliai pagrobė 30 litų, Vilniuje banditų grobis solidesnis - 25 tūkst.
Kaukės ir neperšaunamos liemenės
Kaukės ir neperšaunamos liemenės / Vilniaus policijos nuotr.

Kaip informuoja Policijos departamentas, šeštadienį tarp 6 val. ir 7 val. Kalvarijoje, Laisvės g., į M.M.(gim. 1929 m.) butą, atstūmus duris, įsiveržė du jaunuoliai, kurie sumušė šeimininkę ir pagrobė 30 litų.

Nukentėjusioji dėl kūno sumušimo gydoma ambulatoriškai.

Tą pačią dieną apie 18.46 val. Vilniuje, Dūkštų g., į I.L. (gim. 1985 m.) butą, savininkei atidarius duris, įsiveržė du kaukėti asmenys, kurie papurškė dujų šeimininkei į veidą, surišo lipnia juosta ir pagrobė apie 25 tūkst. litų.

I.L. dėl akių 1-mo laipsnio cheminio nudegimo gydoma ambulatoriškai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą