2013-03-06 09:22

Po išgertuvių su draugais panevėžietis atsibudo apvogtas

Panevėžio policija tiria pranešimą, kad po išgertuvių su draugais panevėžietis atsibudo apvogtas.
Vagis
Vagis / Photos.com nuotr.

Kaip informuoja Panevėžio policija, Aukštaičių g. gyventojas D.M. pareigūnams pranešė, kad šeštadienį apie 8 val., pabudęs po išgertuvių su draugais, bute pasigedo kelioninio krepšio, kuprinės, odinės rankinės, dviejų buteliukų kvepalų, dviejų porų batų, asmens tapatybės kortelės ir banko mokėjimo kortelės, buto raktų.

Antradienį apie 9 val., grįžęs namo, bute neberado kompiuterio.

Nuostolis –3 tūkst. 630 litų.

Tame pačiame name gyvenantis R.B. (gim. 1989 m.) antradienį apie 12 val., grįžęs namo, pasigedo trijų garso kolonėlių „Microlab“, taupyklėje – 100 litų.

Laužimo žymių įvykio vietoje nerasta.

Nuostolis – 250 litų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą