2012-05-01 12:59

Policininku prisistačiusiam aferistui už „dukros padarytą avariją“ moteris bandė sumokėti banko kortele

Į namus atvykusiam nepažįstamam vyriškiui, kuris prisistatė policijos pareigūnu ir pareikalavo kompensacijos už dukters eismo įvykio metu padarytą žalą, marijampolietė atidavė banko mokėjimo kortelę ir pasakė kortelės PIN kodą.
Mokėjimo kortelės
Asociatyvinė iliustracija: mokėjimo kortelės / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Pirmadienį į Marijampolės apskrities VPK kreipėsi pilietė A.K., gim. 1933 m., gyv. Marijampolės mieste, kuri pareiškė, kad 2012-04-28 apie 15.00. val. į namus atvykusiam nepažįstamam vyriškiui, kuris prisistatė policijos pareigūnu ir pareikalavo kompensacijos už dukters eismo įvykio metu padarytą žalą, atidavė banko kortelę.

Marijampolietė atidavė apsimetėliui savo banko mokėjimo kortelę ir pasakė kortelės PIN kodą.

2012-04-30 sužinojo, kad pasinaudojus jos banko kortele iš sąskaitos nuimta 720 litų. 

Pensininkei padaryta 720 litų turtinė žala. Aferos aplinkybių tyrimas tęsiamas, antradienį praneša Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą