2015-04-19 09:11

Prabangiu „Volvo“ su 18-mete važiavęs Varėnos ugniagesys pateko į baisią avariją

Po avarijos kelyje Babriškės–Varėna–Eišiškės „Volvo S80“ 24 metų savininkas dėl galvos traumos komos būsenos paguldytas į ligoninę, o mergina gydoma ambulatoriškai.
Įvykio vietoje
Asociatyvinė iliustracija: Varėnos rajone „Volvo“ važiavusi pora pateko į kur kas rimtesnę nei šioje nuotraukoje užfiksuota avariją. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Balandžio 18 d. apie 22 val. 30 min. Varėnos r., kelio Babriškės – Varėna – Eišiškės 18-ame km, nuosavas automobilis „Volvo S80“ (kas vairavo, nustatinėjama) nuvažiavo nuo kelio ir galine dalimi atsitrenkė į medį.

Automobiliu važiavęs 24-erių metų automobilio savininkas, ne tarnybos metu neuniformuotas PAGD prie VRM Varėnos PGT ugniagesys gelbėtojas E.B., dėl galvos traumos komoje paguldytas į ligoninę, o 18-metė mergina gydoma ambulatoriškai. Abiem asmenims paimta kraujo tyrimui, sekmadienį praneša Policijos departamentas.

Pirmadienį pareigūnai paviešino šio eismo įvykio nuotraukas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą