Praėjusią naktį Utenos rajono Tauragnų miestelyje užsiliepsnojo D.G. ūkinis pastatas. Nudegė pastato stogas, smarkiai apdegė perdanga ir medinės kolonos. Įtariama, kad pastatas buvo padegtas.
Taip pat tyčiniu padegimu įtariamas sukeltas gaisras, kuris antradienį ryte kilo Marijampolės savivaldybės Skaisčiūnų kaime. Čia jau antrą kartą šią savaitę užsidegė buvusios vietos mokyklos pastatas. Šįkart ugnis visiškai sunaikino stogą, vandeniu buvo sulietos vidaus patalpos. Abu įvykiai tiriami.
Dėl elektros instaliacijos gedimo popiet užsidegė Kelmės rajono Kukečių kaimo gyventojo Č.G. jungtinis ūkinis pastatas. Per gaisrą išdegė tvarte sukrauti šiaudai, taip pat sudegė 2 paršeliai. Kiti gyvuliai išgelbėti. Pastatą taip apt pavyko išsaugoti.
Dar vienas ūkinis pastatas užsiliepsnojo vakare Kretingos rajono Kartenos miestelyje. Į šį gaisrą atvykę ugniagesiai rado stogą jau įgriuvusį, tad medinio pastato išsaugoti nepavyko. Nuo ugnies buvo apsaugotas netoli stovintis gyvenamasis namas. Gaisro aplinkybės tikslinamos.
Molėtų rajono Balninkų kaime ryte užsidegė AB ,Rytų skirstomųjų tinklų elektros pastotė. Į įvykio vietą atvykus elektros tinklų budėtojų brigadai ir išjungus elektros srovę, rūkstanti transformatorinė buvo užgesinta parankinėmis priemonėmis. Įvykis tiriamas.
Ugnis antradienį nuniokojo ir kelis automobilius. Ryte Vilniaus rajono Maišiagalos seniūnijoje, sodų bendrijoje ,,Ąžuolas”, užsidegė lengvasis automobilis Renault Velsatis. Išdegė mašinos variklis ir salonas.
Radviliškio rajono Ramulėnų kaime vakare užsiliepsnojo lengvasis automobilis BMW 525. Ugnis išdegino variklio skyrių, sudegė 2 priekinės padangos, aprūko mašinos vidus. Nuo šio degančio automobilio nukentėjo ir greta stovintis BMW 520. Abu įvykiai tiriami.
Utenos ugniagesiai trečiadienio naktį skubėjo į Daugailių miestelį, kur įvyko tragiška avarija. Gelbėtojai iš suknežinto lengvojo automobilio Audi A6 ištraukė žuvusią 19-metę vairuotoją, o dar du sužeistus bendraamžius išvežė medikai.
