Remiantis ikiteisminio tyrimo metu surinktais duomenimis, 2007 m. D.Skučas, panaudodamas fizinį smurtą ir grasindamas nužudyti nukentėjusios šeimą, ne kartą pasinaudojo mergaitės bejėgiška būkle ir tenkino lytinę aistrą prieš mažametės valią.
Tuo metu prievartaujamai mergaitei buvo 9-eri metai.
Teisme valstybinį kaltinimą palaikysiančio prokuroro teigimu, D.Skučas šiuos nusikalstamus veiksmus atliko būdamas apsvaigęs nuo alkoholio.
„Nors apie šią nusikalstamą veiką buvo sužinota tik po ketverių metų, bet tai nesutrukdė tinkamai atlikti ikiteisminį tyrimą: per dvi savaites buvo atlikti visi proceso veiksmai, kartu su ikiteisminio tyrimo teisėju apklausėme nukentėjusią teismo vaikų apklausos kambaryje“, – apie ikiteisminio tyrimo eigą kalbėjo šių nusikaltimų srityje besispecializuojantis prokuroras.
Be to, D.Skučas patrauktas baudžiamojon atsakomybėn ir už nepilnamečio, kuriam nustatytas nežymus sveikatos sutrikdymas, sumušimą.
Praeityje neteistam D.Skučas už šias nusikalstamas veikas gresia maksimali laisvės atėmimo bausmė iki penkiolikos metų.
