2017-07-24 10:53

Pusrūsyje Kalvarijos savivaldybėje pareigūnai aptiko „naminukės“ gamyklą

Penktadienį Kalvarijos policijos komisariato pareigūnai Kalvarijos sav. Sangrūdos kaime gyventojo sodyboje, pusrūsyje gudriai įrengtoje slaptavietėje, rado originaliai maskuotą aparatą naminei degtinei gaminti bei neteisėtai gaminamą naminę degtinę, praneša policija. Metalinėje bei plastikinėje talpose pareigūnai rado 1200 l, kaip įtariama, raugo bei apie 13 l skaidraus skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.
„Naminukės“ gamykla Sangrūdos kaime
„Naminukės“ gamykla Sangrūdos kaime / Marijampolės apskr. VPK nuotr.

Raugas, kaip teigiama pranešime, sunaikintas vietoje, skystis, turintis naminės degtinės kvapą, paimtas ekspertizei. Asmuo, galimai susijęs su šia veikla, apklaustas. Anksčiau jis nebuvo baustas už tokią veiklą.

Pagal Baudžiamąjį kodeksą, už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą gresia iki 2 metų laisvės atėmimo bausmė.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą