Apie kilusį gaisrą istoriniame buvusio Centrinio pašto pastate spec. tarnybos pranešta 14.01 val. Prabėgus 14-ai minučių, gaisro vieta buvo lokalizuota.
Paaiškėjo, kad ketvirtajame pastato aukšte degė palangė. Praeiviai matė, kaip pro audeklą, dengiantį pastolius, veržiasi dūmai. Pašto patalpos buvo uždūmintos.
Nustatyta, kad darbuotojui dirbant užsidegė statybinis fenas.
Gaisro metu apdegė 2 kv. m palangės ir lango rėmo, nudegė plastikinė plėvelė, kuria buvo uždengtas langas.
Gaisras likviduotas 14.57 val.
Kaip 15min teigė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė, rimtas gaisras nekilo – gausios pajėgos atskubėjo vien dėl to, kad pranešta apie įvykį miesto centre, kultūros paveldo pastate. Iš viso išskubėjo 4 autocisternos ir keltuvas.
Dvi autocisternos atšauktos kelyje.
