2026-06-23 09:01

Šakių rajone susižalojo du motociklininkai iš Vokietijos

Šakių rajone pirmadienį pagalbą iškvietė ne žmogus, o išmanusis telefonas. Gavus automatinį „iPhone“ pranešimą apie galimą eismo įvykį, į nurodytą vietą buvo išsiųstos specialiosios tarnybos. Gelbėtojai čia rado du vokiečius, patyrusius avariją motociklais.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Avarijos vietoje
Motociklo avarija (asociatyvi nuotr.) / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, birželio 22 dieną apie 12 val. 1 min. pranešta apie galimą eismo įvykį Rukšnių kaime.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą