2026-06-27 10:03

Šiaulių apskrityje iš dviejų gyventojų sukčiai išviliojo 11,5 tūkst. eurų

Iš Pakruojo ir Šiaulių rajono gyventojų sukčiai, pasinaudoję elektroninės bankininkystės duomenimis, išviliojo 11,5 tūkst. eurų, šeštadienį pranešė Šiaulių apskrities policija.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Santaupos
Santaupos / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą