2011-07-30 17:44

Susipykę dėl moters du vyrai išsitraukė peilius

Penktadienį vakare Tauragėje, Tumo Vaižganto gatvėje 126 name, laiptinėje, kilus konfliktui tarp dviejų vyriškių vienas jų sunkiai sužeistas peiliu.
Laiptinė Tauragėje po konflikto
Laiptinė Tauragėje po konflikto / R.Žalgevičiaus nuotr.

Pirminiais duomenimis, įsiplieskęs konfliktas tarp 24 ir 34 metų vyriškių kilo iš aistros tai pačiai moteriai. Apsižodžiavus ir į darbą paleidus kumščius, jauniausias kivirčo dalyvis, pritrūkęs argumentų, nubėgo iki nuomojamo buto ir grįžo nešinas dviem peiliais.

24 vyriškis, gyvenantis tame name, prieš nekviestą svečią ėmė mosuoti peiliais. Nutaikęs progą, jais dūrė į priešininką.  Vienas dūris kliudė širdies plotą. Nukentėjęs vyriškis sukniubo laiptų aikštelėje praradęs sąmonę. Neteisėtai peiliais švaistęsis vyriškis užsidarė bute.

Jam iškrapštyti policininkai iškvietė ugniagesius. Tačiau laužti durų neprireikė. Atėjusi buto savininkė duris atrakino. Įtariamasis rastas sėdintis ant lovos persipjovęs gerklę. Laimei žaizda nebuvo gili. Iškviesti medikai sutvarstė žaizdą, o neblaivus įtariamasis buvo uždarytas į areštinę.

Sunkiai peiliu sužeistas, dėl moters kovojęs tauragiškis, paguldytas į Tauragės ligoninės Reanimacijos skyrių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą