2014-12-18 11:54

Tauragėje dėl gaisro teko evakuoti devynis žmones

Tauragėje dėl gaisro socialiniame būste ugniagesiams teko evakuoti moterį ir keturis jos vaikus.
Gaisras Karaliaus Mindaugo gatvėje Kaune
Asociatyvinė nuotr. Daugiabutyje / Aliaus Koroliovo nuotr.
Temos: 2 Gaisras Tauragė

Trečiadienį apie 17 val. gaisras kilo J. Tumo-Vaižganto gatvėje esančiame savivaldybei priklausančiame daugiabutyje.

Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, atvykus ugniagesiams, laiptinė ir butas skendėjo dūmuose.

Ugniagesiai iš buto evakavo 4 mažamečius vaikus ((7 metų berniuką, dvi 2,5 metų mergaites ir 4 mėnesių kūdikį) bei moterį. Jie buvo perduoti medikams ir nuvežti į ligoninę. Iš namo taip pat buvo evakuoti ir dar keli jo gyventojai – 1 vaikas ir 3 suaugusieji.

Gaisro metu sudegė televizorius, apdegė staliukas, aprūko sienos. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą