Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai trečiadienį intensyviai ieškojo dingusios penkiametės A.P., kuri tą pačią dieną išėjo iš namų kiemo, esančio Geležinkelio gatvėje, ir negrįžo.
Pareigūnai apklausę mergaitės draugus ir giminaičius, pagalbos kreipėsi ir į visuomenę, prašydami rasti dingusią mergaitę.
Kaip pranešė policija, pastangos nenuėjo veltui – žiniasklaidos atstovai ir gyventojai aktyviai pasidalino žinia socialiniuose tinklapiuose. Buvo sulaukta nemažai skambučių.
Jų ir intensyvios pareigūnų paieškos dėka buvo nustatyta mergaitės buvimo vieta – ji rasta netoli degalinės, esančios S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje.
