2010-09-23 11:06

Tauragėje įsigytu automobiliu baltarusis iki namų nenuvažiavo

Tauragėje automobilį įsigijusiam ir namo vykusiam baltarusiui Druskininkų pasieniečiai pranešė, kad jo naujojo pirkinio registracijos liudijimas, įtariama, yra suklastotas.
Sulaikytas automobilis
Sulaikytas automobilis / VSAT nuotr.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad trečiadienį vėlai vakare VSAT Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pasieniečiai Raigardo kontrolės punkte tikrino iš šalies išvykstančio 27-erių Baltarusijos piliečio ir jo vairuojamo automobilio Renault Megane Scenic prancūziškais numeriais dokumentus. Vyro pasas buvo tvarkingas, tačiau 2001 m. laidos automobilio registracijos liudijime Druskininkų užkardos pareigūnai aptiko klastojimo požymių.

Užsienietis VSAT pareigūnams teigė mašiną įsigijęs Tauragėje. Po pasieniečių apklausos jam teko grįžti pakeleivingu automobiliu, nes VSAT pareigūnai Renault Megane Scenic sulaikė, o dėl suklastoto dokumento pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Mašina saugoma Druskininkų užkardoje.

Joje tarnaujantys pasieniečiai vien Raigardo punkte šiemet jau sulaikė 9 automobilius, kurių registracijos liudijimai buvo suklastoti.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą