2012-04-30 16:25

Tauragės rajone užsidegė vasarnamis

Balandžio 30 d., 15.52 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Tauragės r., Žygaičių sen., Kęsčių k., Vilties g., dega vasarnamis.
Gaisras
Gaisras / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.

Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos  Tauragės bei Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Tauragės AVPK.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą