Tiesiogiai
2012-06-18 20:39

Tauragės rajone užsiliepsnojo vilkikas

Pirmadienio vakarą Tauragės rajone užsiliepsnojo vilkikas,
Ugniagesių automobilis
Ugniagesių automobilis / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Birželio 18 d., 19.38  val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Tauragės r., Gaurės sen., Stragutės k., dega vilkikas.

Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Tauragės AVPK.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą