2019-10-10 10:09

Utenoje – nerimas dėl padegėjo: dega automobiliai, supleškėjo ir policijos tyrėjo BMW

Utenoje dvi naktis iš eilės - mįslingi automobilių gaisrai. Gali būti, kad mieste siaučia padegėjas, tačiau policija dar neskuba daryti išvadų ir tiria įvykius.
Gaisro vietoje
Asociatyvi iliustracia / Tomo Markelevičiaus nuotr.

15min jau rašė, kad naktį iš antradienio į trečiadienį, maždaug 3 val. 14 min. Aušros gatvėje užsiliepsnojo Utenos apskrities policijos tyrėjui priklausantis BMW. Automobilis visiškai sudegė, apdegė ir šalia stovėjęs „Toyota Avensis“.

Nors pirminiais duomenimis, šį gaisrą galėjo sukelti padegėjas, tačiau ketvirtadienio rytą Policijos departamentas patikslino ir pranešė, kad dabar tiriama savaiminio užsidegimo versija.

Tačiau naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį apie 3 val. 18 min. pranešta apie J.Basanavičiaus gatvėje liepsnojančius automobilius.

Atvykus ugniagesiams, du BMW jau degė atvira liepsna. Utenos apskrities policijos duomenimis, gaisro metu visiškai sudegė abu BMW, apdegė šalia stovėjęs dar vienas.

Visi trys jie priklausė tam pačiam 1997 m. gimusiam vaikinui. Pirminiais duomenys šiuo atveju, vėlgi – padegimas.

Dėl abiejų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl turto sunaikinimo. Policija kol kas gaisrų nesieja.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą