2011-05-02 10:00

Už 3 promiles alkoholio vilnietis siūlė policijai 20 eurų

Kelių erelis atsidūrė nuovadoje, jam gresia ir administracinė, ir baudžiamoji atsakomybė.
Kyšis policininkams
Asociatyvinė iliustracija: viena tradicinių vietų, kur dedamas kyšis policininkams. / Ukmergės policijos nuotr.

Sekmadienį apie 17 val. Vilniuje, Salininkų ir Vaikų gatvių sankryžoje, J.T. (gimęs 1974 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (automobilį vairavo neblaivus – 2,94 promilės alkoholio), Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės patruliams siūlė 20 eurų (69 litų) kyšį. Įtariamasis tarnybiniame automobilyje pinigus padėjo tarp priekinių sėdynių.

J.T. atvesdintas į Vilniaus apskrities VPK Vilniaus miesto 2-ąjį komisariatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 227 str. 3 d. (dėl bandymo papirkti pareigūnus).

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą