Gelbėtojai sako, kad užmaršūs žmonės ant kojų sukelia ne tik ugniagesius, tačiau ir medikus, mat gavus pranešimą apie gaisrą gyvenamosiose patalpose į įvykio vietą siunčiamos tiek ugniagesių, tiek medikų pajėgos.
Vienas pranešimas apie tariamai degantį butą Jonavoje gautas šeštadienį. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinę žmonės pranešė, kad dega butas Žaliojoje gatvėje. Tačiau nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, jog bute svilo puodas, o jį nukėlė pati šeimininkė.
Tuo tarpu sekmadienio vakarą į vieną Kosmonautų gatvės butą gelbėtojams teko lipti pro balkoną. Čia taip pat svilo gaminamas maistas.
Gelbėtojai sako, kad istorijų apie prisvilintą maistą galėtų papasakoti kelias dešimtis ar net daugiau.
Žmonės apie gaminamą maistą arba pamiršta ir iš namų išeina, arba užmiega.
„Kartą buvo atvejis, kai neblaivus vyras, kuris paliko gaminamą maistą, o pats užmigo, mūsų išsigando gana rimtai. Antra vertus, galbūt tai nieko keisto. Įsivaizduokite, jog jus miegantį pažadina pro langą ar balkoną įlipęs nepažįstamas žmogus, dėvintis specialią kaukę. Jei šeimininkas – dar ir neblaivus, gali pasirodyti, kad namuose apsilankė ateiviai“, – kiek seniau yra pasakoję Jonavos ugniagesiai.







