2009-10-05 12:29

Užsidegus šiukšlėms Vilniuje dūmais buvo užtvindytas visas namas (nuotraukos)

Andrius Vaitkevičius
Nemažos Vilniaus ugniagesių pajėgos pirmadienio rytą buvo nusiųstos gesinti gaisro, kilusio trijų aukštų gyvenamajame name. Dūmai užtvindė visą namą, ugniagesiai praneša, kad žmonės per incidentą nenukentėjo.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Pranešimą apie gaisrą Sodų gatvėje Vilniaus ugniagesiai gavo apie 11.04 val. Į įvykio vietą buvo nusiųstos keturios autocisternos, automobilinės kopėčios ir štabo automobilis – iš viso šeši ugniagesių automobiliai.

Paaiškėjo, kad trijų aukštų su mansarda, kurioje įrengti butai, name dega šiukšlės. Šiukšlės degė pirmame aukšte, tačiau tiršti gaisro dūmai užtvindė visą namą. Todėl ugniagesiai su specialiais kvėpavimo aparatais buvo priversti ieškoti butuose likusių žmonių, kuriems grėsė pavojus apsinuodyti gaisro dūmais.

Gelbėtojai teigia, kad namas buvo beveik tuščias. Ugniagesiai į lauką saugiai išvedė tik vieną namuose buvusią 24 m. merginą.

Gaisras visiškai užgesintas apie 11.49 val. Žmonės per incidentą nenukentėjo. Ugniagesiai įvykio vietoje dar kurį laiką užtruko – vėdino patalpas.

Dėl šio įvykio buvo sutrikęs eismas stoties apylinkėse. Kad netrukdytų gelbėtojams, eismas Sodų gatvėje kurį laiką buvo sustabdytas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą