Ikiteisminis tyrimas dėl vagystės buvo pradėtas birželio 14 d. Į policiją kreipėsi kaunietis J. D. (gim. 1980 m.). Nuvykęs į savo sklypą, esantį Ukmergės r., Pabaisko sen., Sukinių k., jis pastebėjo, kad išdaužtas jo automobilio Ford Tranzit durelių stiklas bei išplėštas kemperis. J.D. pasigedo lagamino su rūbais, vitaminų, vaizdo filmavimo kameros, kitų daiktų. Preliminari materialinė žala – 3680 litų.
Atskleisti vagystę padėjo pats nukentėjusysis. Kemperyje jis buvo įrengęs vaizdo filmavimo kamerą, kuri fiksavo judančius objektus. Buvo nustatyta, kad namelį ant ratų apvogė A.V. (g. 1962 m.) ir J.Š. (g. 1963 m.). pastaruoju metu vyriškiai gyveno Sukinių kaime. Abu yra teisti A.V. teistas 5 kartus, o J.Š. – 9 kartus. Ketvirtadienį įtariamieji buvo sulaikyti 2 paroms.
![]() |
| Vilkmergė.lt nuotr./Kameros užfiksuoti asmenys |
![]() |
| Vilkmergė.lt nuotr./Kameros užfiksuoti asmenys |
![]() |
| Vilkmergė.lt nuotr./Kameros užfiksuoti asmenys |



