2010-06-18 22:41

Vagystę užfiksavo kemperio kamera

Ketvirtadienį Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai sulaikė du asmenis, įtariamus įvykdžiusius vagystę Sukinių kaime.
Kameros užfiksuoti asmenys
Kameros užfiksuoti asmenys / Vilkmergė.lt nuotr.
Temos: 1 Ukmergė

Ikiteisminis tyrimas dėl vagystės buvo pradėtas birželio 14 d. Į policiją kreipėsi kaunietis J. D. (gim. 1980 m.). Nuvykęs į savo sklypą, esantį Ukmergės r., Pabaisko sen., Sukinių k., jis pastebėjo, kad išdaužtas jo automobilio Ford Tranzit durelių stiklas bei išplėštas kemperis. J.D. pasigedo lagamino su rūbais, vitaminų, vaizdo filmavimo kameros, kitų daiktų. Preliminari materialinė žala – 3680 litų.

Atskleisti vagystę padėjo pats nukentėjusysis. Kemperyje jis buvo įrengęs vaizdo filmavimo kamerą, kuri fiksavo judančius objektus. Buvo nustatyta, kad namelį ant ratų apvogė A.V. (g. 1962 m.) ir J.Š. (g. 1963 m.). pastaruoju metu vyriškiai gyveno Sukinių kaime. Abu yra teisti A.V.  teistas 5 kartus, o J.Š. – 9 kartus. Ketvirtadienį įtariamieji buvo sulaikyti 2 paroms.

 

Vilkmergė.lt nuotr./Kameros užfiksuoti asmenys
Vilkmergė.lt nuotr./Kameros užfiksuoti asmenys

 

Vilkmergė.lt nuotr./Kameros užfiksuoti asmenys
Vilkmergė.lt nuotr./Kameros užfiksuoti asmenys
Vilkmergė.lt nuotr./Kameros užfiksuoti asmenys
Vilkmergė.lt nuotr./Kameros užfiksuoti asmenys

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą