2012-08-28 13:53

Vaidotų geležinkelio stotyje degė demontuojamas rezervuaras

Bendrasis pagalbos centras informuoja apie kilusį gaisrą Vaidotų geležinkelio stotyje.
Pagalbos telefonas 112
Pagalbos telefonas 112 / PAGD nuotr.

Kaip rašoma BPC pranešime, antradienį apie 13.26 val. gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Eišiškių pl. 100, Vaidotų geležinkelio stotyje dega rezervuaras.

Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

15min.lt žiniomis, į gaisro vietą iš karto buvo išsiųstos gausios ugniagesių pajėgos - 8 autocisternos, štabo, žarnų automobiliai. Dalis pajėgų pakeliui buvo atšaukta.

Apie 13.41 val. gaisras buvo užgesintas. Pasak ugniagesių, degė tuščias demontuojamas rezervuaras. Žmonės nenukentėjo.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą