Pasak policijos pareigūnų, buvo gautas pranešimas apie tai, kad internete, adresu www.youtube.com egzistuoja vaizdo įrašas, kuriame rodoma kaip Veiviržėnų mstl,. šv. Jurgio kapinėse, nuogas jaunuolis pažeidinėja viešąją tvarką.
Iš tiesų minėtame internetiniame puslapyje yra filmuota medžiaga, kurioje nufilmuotas nuogas jaunuolis. Tikriausiai pasilinksminti sumanę jaunuoliai nufilmavo savo bičiulį, klaidžiojantį kapinėse nuogą. Filmuotoje medžiagoje matomas vaikinas, kuris avėdamas batais, tačiau nevilkėdamas darbužių, ranka prisidengęs savo "grožybes", pėdina į greta kapinių esančią parduotuvę.
Parduotuvėje vaikinas pasiima porą butelių gėrimo ir grįžta pas bičiulius. Tikriausiai jaunuolis taip elgėsi niekieno neverčiamas, nes filmuojamas jis šypsosi.
Kaip „15min” sakė Klaipėdos rajono Prevencijos poskyrio viršininkė Dovilė Lučinskienė, šias kapines jaunimas yra pamėgęs. „Kad jaunimas ten mėgsta susirinkti – turime tokią problemą. Kapinės yra miestelio centre, netoli autobusų stotis. Jose jaunimas nevengia ir vartoti alkoholio“, - sakė D.Lučinskienė.
Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pareigūnai jau nustatė nuogo jaunuolio asmenybę. Tačiau jis dar neapklaustas.
