2026-07-13 11:58

Venose sustingo kraujas: praeivis pamatė ant palangės vaikštantį 2 metų vaiką

Ant palangės 3-iame aukšte išvydęs mažametį, praeivis iškvietė pagalbą.
Temos iliustracija
Temos iliustracija / Nuotrauka iš „Rinkos aikštės“ archyvo

Penktadienio vidurdienį pro vieną iš miesto daugiabučių važiuodamas žmogus išvydo vaizdą, nuo kurio nustėro – ant palangės 3-iame aukšte vaikščiojo mažametis vaikas. Situacija pasirodė itin pavojinga, tad jis nedelsdamas paskambino pagalbos tarnyboms.

Bendrąjį pagalbos centrą pranešimas pasiekė 11.32 val.

Pro šalį važiavęs žmogus informavo, kad Respublikos gatvės daugiabučio namo 3-iame aukšte mato ant palangės vaikštantį apie 3–4 metų vaiką.

Į nurodytą vietą buvo išsiųsti ugniagesiai gelbėtojai ir medikai. Atvykę ugniagesiai nustatė, kad buto langas uždarytas, o vaikas buvo kambaryje.

Patekę į butą, pareigūnai viduje rado du vaikus, gimusius 2021 ir 2024 metais, bei jų motiną. Po incidento policijos pareigūnai ir medikai liko bendrauti su moterimi bei vertinti situacijos aplinkybių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą