Kauno miesto Santakos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
Ketvirtadienį, apie 2. 30 val. Kaune, Chemijos gatvėje esančiuose namuose neblaivus (2,98 prom. alkoholio girtumas) 36 m. N.U. tampė vienmetę sugyventinę G.B. už rankų, vieną kartą sudavė ranka jai į veido sritį, įspyrė į nugaros sritį ir grasino fiziniu susidorojimu. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.
Kauno miesto Dainavos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo.
