Tiesiogiai
2009-01-16 19:31

Vilniuje apiplėštas „Snoro" kioskas

Nusikaltėliai, pasinaudoję Vilniuje kilusiomis riaušėmis ir tuo, kad dauguma policijos pajėgų buvo permestos į sostinės centrą, apiplėšė Žirmūnų mikrorajone esantį banko „Snoras" pavilioną.
Įvykio vietoje Fabijoniškių g.
Policija prie banko paviliono / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Pirminiais duomenimis, apie 16.15 val. Žirmūnų g. gale į „Snoro" kioską įsiveržęs jaunuolis išsitraukė pistoletą ir juo pagrasino kasininkei.

Išgąsdinęs banko darbuotoją, nusikaltėlis pagrobė apie 10 tūkst. litų įvairia valiuta ir paspruko.

Dėl plėšimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą