Policijos departamentas praneša, kad Vilniaus medikai buvo iškviesti iškart po vidurnakčio. Nuskubėjus į Rinktinės gatvę, rasti du negaluojantys vaikai.
Oficialiai traktuojama, kad keturiolikmetis ir trylikametis berniukai apsinuodijo neaiškiomis medžiagomis, tačiau greičiausiai tai buvo tabletės.
