2015-08-28 12:40

Vilniuje moteris su „Honda“ partrenkė dviratininką

Per avariją sostinėje penktadienį apie pietus nukentėjo 21 m. dviratininkas.
Greitoji medicinos pagalba
Greitoji medicinos pagalba / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Penktadienį 12.13 val. pranešta apie eismo įvykį J.Balčikonio g., Vilniuje.

Bendruoju pagalbos telefonu paskambinusi „Honda“ automobilio vairuotoja pranešė, kad partrenkė 21 metų dviratininką.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio duomenimis, į nelaimės vietą išsiųsti policijos patrulių ir greitosios pagalbos ekipažai.

Tapote šio įvykio liudininkais? Pastebėjimus, nuotraukas ar filmuotą medžiagą prašome siųsti 15min@15min.lt.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą