Trečiadienį apie 8.57 val. Vilniaus policijai pranešta, kad T.Kosciuškos g. pradžioje nuo dviračio nukrito ir susižalojo 25 metų mergina. Jai prireikė medikų pagalbos.
Pirminiais duomenimis, mergina nuo dviračio nukrito pati.
Vilniaus policija incidentą užregistravo kaip eismo įvykį, per kurį nukentėjo žmonės ir tikslina nelaimės aplinkybes.
