2013-07-24 09:22

Vilniuje nukritusi nuo dviračio susižalojo 25 metų mergina

Trečiadienio rytą dviračiu važiavusiai 25 metų merginai prireikė medikų pagalbos.
Dviračiai
Dviračiai / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Trečiadienį apie 8.57 val. Vilniaus policijai pranešta, kad T.Kosciuškos g. pradžioje nuo dviračio nukrito ir susižalojo 25 metų mergina. Jai prireikė medikų pagalbos.

Pirminiais duomenimis, mergina nuo dviračio nukrito pati.

Vilniaus policija incidentą užregistravo kaip eismo įvykį, per kurį nukentėjo žmonės ir tikslina nelaimės aplinkybes.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą