2010-08-07 15:02

Smogas Vilniuje – nepavojingas

Vilniečiai pastarosiomis dienomis rytais gali matyti virš miesto besidraikstančias ūkanas. Tačiau specialistai ramina, kad oro tarša leistinos normos neviršija, skelbia „Vilniaus diena.“
Vilnių apsupęs rūkas
Vilnių apsupęs rūkas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Aplinkos apsaugos agentūros Oro kokybės vertinimo skyriaus vedėjas Donatas Perkauskas teigia, kad taršos norma penktadienį niekur nebuvo viršyta, neturėtų ji būti viršyta ir savaitgalį.

D.Perkauskas „Vilniaus dienai“ sakė, kad plika akimi matomo smogo bijoti nereikia, nes jis ir sveikatai pavojų kelianti oro tarša neturi tiesioginio ryšio.
 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą