2013-04-03 19:39

Argentinoje per potvynį žuvo mažiausiai 25 žmonės

Argentinoje nuo liūčių kilus potvyniams La Platos mieste žuvo mažiausiai 25 žmonės, pranešė trečiadienį pareigūnai.
Potvynis Argentinoje
Potvynis Argentinoje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Audra smogė La Platos miestui, Buenos Airių provincijos sostinei, antradienį vakare, o vandeniui slūgstant ėmė rodytis lavonai, pasakojo gubernatorius Danielis Scioli.

Anksčiau buvo pranešta, kad per audrą daug kur buvo nutrauktas elektros tiekimas, išversta daug medžių, nukentėjo 350 tūkst. gyventojų.

Naktį nuo vidurnakčio iki 7 val. ryto sostinėje iškrito 155 mm kritulių ir tai buvo balandžio rekordas Buenos Airėse, pranešė miesto meteorologijos tarnyba.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą