Tiesiogiai
2019-03-27 08:01

Australijos policijos persekiojamas britas bandė pabėgti iš šalies vandens motociklu

Australijos policija trečiadienį pranešė sulaikiusi britą, įtariamą narkotikų kontrolės įstatymų pažeidimu ir bandžiusį vandens motociklu pabėgti į Papua Naująją Gvinėją.
Australijos policininkai
Australijos policininkai/Asociatyvinė nuotr. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pasienio policija pranešė gavusi informacijos, kad „vyras, galbūt ginkluotas arbaletu ir turintis degalų bei kitų atsargų, buvo pastebėtas išplaukiantis vandens motociklu“ iš vieno pusiasalio šalies šiaurės rytų pakraštyje.

Įtariamasis, „57 metų JK pilietis, dėl kurio Vakarų Australijoje buvo išduotas orderis dėl kaltinimų, susijusių su narkotikais“, buvo sučiuptas ant seklumos prie vienos salos vos už kelių kilometrų nuo Papua Naujosios Gvinėjos pagrindinės teritorijos dalies.

Jis buvo nuplaukęs maždaug 150 km per Toreso sąsiaurį.

Vyras turi būti išduotas Vakarų Australijai. Jo vandens motociklas buvo nutemptas.

„Turime galimybių aptikti įvairias grėsmes pasienyje, įskaitant įtartiną judėjimą regione“, – sakė Australijos pasieniečių pareigūnė Jo Crooks.

„Bet kas, galvojantis, kad gali nepastebėtas per šį regioną atvykti į Australiją arba išvykti iš jos, turėtų pagalvoti geriau“, – pridūrė ji.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą