2012-10-21 16:25

Damasko krikščionių rajone per sprogimą prie policijos nuovados žuvo 7 žmonės

Damasko senamiesčio krikščionių rajone prie policijos nuovados sekmadienį nugriaudėjus sprogimui, septyni žmonės žuvo, o dar daug buvo sužeista, pranešė pareigūnai ir žiniasklaida.
Sprogimas Damaske
Sprogimas Damaske / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Mažiausiai septyni žmonės žuvo ir dar daug buvo sužeista, kai bomba ar užminuotas automobilis sprogo Bab Tumos aikštėje priešais policijos nuovadą“, – sakė pareigūnas.

Padėtį Sirijoje stebinti nevyriausybinė organizacija „Syrian Observatory for Human Rights“ nurodė, kad prie policijos nuovados Bab Tume sprogo užminuotas automobilis.

Šis incidentas yra pirmas išpuolis Bab Tumoje, viename iš seniausių Sirijos sostinės rajonų.

Krikščionių hierarchai ir dauguma krikščionių remia šalies prezidentą Basharą al Assadą (Bašarą al Asadą), nes baiminasi, kad dėl sukilimo prieš šalį valdantį režimą gali sustiprėti islamistų įtaką.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą