2017-06-16 19:13 Atnaujinta 2017-06-16 19:21

Dėl gaisro Londono daugiabutyje protestuojantys žmonės šturmavo rajono savivaldybę

Londone dešimtys įpykusių žmonių, dalyvavusių proteste dėl mažiausiai 30 gyvybių nusinešusio gaisro „Grenfell“ bokšto daugiabutyje, penktadienį šturmavo Kensingtono savivaldybę, pranešė naujienų agentūros AFP korespondentas.
Protestas Kensingtono savivaldybėje
Dėl gaisro Londono daugiabutyje protestuojantys žmonės šturmavo rajono savivaldybę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Mes norime teisingumo!“, „Gėda!“, „Žudikai!“, – šaukė protestuotojai, susikibę su apsaugos darbuotojais pastato vestibiulyje.

Leiboristų partijai priklausantis miesto tarybos narys Robertas Atkinsonas teigė suprantąs, kodėl savivaldybę užplūdę protestuotojai yra įpykę.

Jis BBC teigė, kad labai svarbu, jog miesto taryba kuo greičiau „suimtų situaciją į savo rankas“ ir suteiktų žmonėms reikalingą informaciją.

„Nesuprantu, kodėl tarybos lyderiai ignoruoja šią demonstraciją, – sakė R.Atkinsonas. – Manau, kad lyderiai turėtų prisiimti atsakomybę ir kalbėtis su gyventojais.“

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą