2026-04-19 16:45

Donaldas Trumpas: J. D. Vance'as nevyks į Pakistaną JAV ir Irano deryboms

JAV viceprezidentas J. D. Vance'as (Dž. D. Vansas) nevadovaus Vašingtono delegacijai naujose derybose su Iranu Pakistane, sekmadienį televizijai „ABC News“ sakė prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas).
CHINE NOUVELLE/SIPA / CHINE NOUVELLE/SIPA
CHINE NOUVELLE/SIPA / CHINE NOUVELLE/SIPA

Jis kalbėjo apie saugumo sumetimus, nors anksčiau aukšto rango pareigūnai teigė, kad J. D. Vance'as vyks į šią kelionę.

Kiek anksčiau tą pačią dieną JAV ambasadorius Jungtinėse Tautose Mike'as Waltzas (Maikas Volcas) ir energetikos sekretorius Chrisas Wrightas (Krisas Raitas) užsiminė, kad J. D. Vance'as nuo pirmadienio vadovaus naujam derybų raundui Islamabade.

„Tai tik dėl saugumo, – „ABC News“ apie priežastį, kodėl J. D. Vance'as nevyksta į kelionę, sakė D. Trumpas. – J. D. yra puikus.“

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą