2026-06-26 10:15 Atnaujinta 2026-06-26 12:42

Seulo teismas buvusiai pirmajai poniai skyrė 7 metus kalėjimo

Pietų Korėjos teismas penktadienį buvusiai pirmajai šalies poniai Kim Keon-hee, kuri jau atlieka bausmę dėl kitos korupcijos bylos, skyrė dar septynerius metus laisvės atėmimo dovanų už postus byloje.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Kim Keon-hee
Kim Keon-hee / „Reuters“/„Scanpix“

Kim Keon-hee buvo pripažinta kalta dėl „didelės vertės brangiųjų metalų“ priėmimo mainais už palankumą skiriant darbuotojus į pareigas, teigiama teismo sprendime, kuris buvo transliuojamas tiesiogiai.

Teismas nurodė, kad ji „nedvejodama priėmė vertybes, kurių paprastas pilietis sunkiai įsigytų net kartą gyvenime“.

Kim Keon-hee jau atlieka ketverių metų laisvės atėmimo bausmę už manipuliavimą akcijomis ir kyšininkavimą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą