2017-03-22 16:16

Egipte beveik 100 moksleivių apsinuodijo mokyklos maistu

Nilo deltoje į šiaurę nuo Kairo 98 moksleiviai buvo paguldyti į ligoninę dėl apsinuodijimo maistu, trečiadienį pranešė Egipto sveikatos apsaugos ministerija. Tai jau antrasis masinio apsinuodijimo maistu atvejis šį mėnesį, susijęs su vyriausybės inicijuota moksleivių maitinimo programa.
Pilvo skausmas
Pilvo skausmas / „Fotolia“ nuotr.

Ministerijos atstovė Hanaa Sorour naujienų agentūrai „The Associated Press“ sakė, kad visi sunegalavę moksleiviai jau paleisti iš ligoninės, į kurią antradienį buvo paguldyti dėl pilvo skausmų, vėmimo ir nedidelio karščiavimo.

Ministerija tiria maisto mėginius, kad nustatytų negalavimų priežastį.

Pietinėje Sohago provincijoje praėjusią savaitę daugiau nei 2 200 moksleivių pajuto panašius simptomus, kai suvalgė pietus mokykloje.

Vyriausybė moksleivių maitinimo programą valstybinėse mokyklose pradėjo 2015 metais.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą