Kompleksinį smūgį stočiai sudavė raketinių pajėgų ir artilerijos daliniai bei nepilotuojamų sistemų pajėgos, bendradarbiaudami su Ukrainos specialiųjų operacijų pajėgomis ir saugumo tarnyba. Objekto teritorijoje kilo gaisras, pranešė Generalinis štabas.
Kariuomenės teigimu, stotis pumpuoja degaus Rusijos naftos produktų vamzdynais okupacinių pajėgų poreikiams. Metinis šio objekto pajėgumas – apie 10,5 mln. tonų.
15min primena, kad Ukrainos gynybos pajėgos rugpjūčio 13, 18 ir 22 d. atakavo naftotiekį „Družba“ Rusijoje, kuriuo Vengrija gauna rusišką naftą. Po pastarojo smūgio naftotiekis sustabdė savo veiklą.
Budapeštas apkaltino Ukrainą keliant grėsmę energetiniam saugumui ir „ginkluotu išpuoliu“ prieš ES. Vengrija taip pat uždraudė Ukrainos bepiločių sistemų pajėgų vadui Robertui Brovdžiui įvažiuoti į savo šalį.
Rugpjūčio 27 d. portalo NV šaltiniai karinėje žvalgyboje GUR pranešė apie sprogimą pagrindiniame naftotiekyje Riazanė-Maskva, kuris yra vienas iš pagrindinių naftos produktų tiekimo šaltinių į Rusijos sostinę.