2021-02-15 10:34 Atnaujinta 2021-02-15 14:27

Indonezijoje per žemės nuošliaužą žuvo devyni žmonės, dar 10 dingo

Indonezijoje mažiausiai devyni žmonės žuvo, dar 10 dingo, liūčių sukeltai žemės nuošliaužai nušlavus kelis pastatus, pirmadienį pranešė pareigūnai.
Nelaimės vietoje
Nelaimės vietoje

Šimtams žmonių teko palikti savo apsemtus namus.

Iš pradžių buvo pranešta apie 21 dingusįjį, Rytų Javos kaimiškas vietoves sekmadienio vakarą užklupus stichinei nelaimei.

Indonezijos paieškos ir gelbėjimo agentūra pranešė aptikusi devynis kūnus ir tebeieškanti 10 dingusiųjų.

Du kiti žmonės buvo išgelbėti.

„Šiuo metu negalime atgabenti sunkiosios technikos į nuošliaužų vietą. Tačiau šiuo metu bandome praskinti sau kelią“, – naujienų agentūrai AFP atsiųstame pareiškime nurodė gelbėtojai.

Per nuošliaužą taip pat buvo rimtai apgadinti aštuoni namai, informavo gelbėjimo agentūra.

Jos duomenimis, Pasuruanas – toje pačioje provincijoje esantis miestelis – taip pat buvo užtvindytas dėl smarkių liūčių iš krantų išsiliejus upei, o daugiau nei 350 gyventojų buvo priversti palikti namus.

Aukų pareikalaujančios nuošliaužos ir staigūs potvyniai yra įprastas reiškinys visame Indonezijos salyne, dažnai talžomame sezoninių liūčių.

Sausį mažiausiai 21 žmogus žuvo, o dar per 60 tūkst. žmonių teko evakuoti, Pietų Kalimantaną užklupus virtinei staigių potvynių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą