2018-03-17 15:25

Ispanijos pensininkai reikalauja didesnių pensijų

Tūkstančiai pagyvenusių ispanų šeštadienį išėjo į gatves reikalauti didesnių pensijų. Profesinės sąjungos ir pensininkų grupės paragino šeštadienį surengti protestus daugiau kaip 100 Ispanijos miestų ir miestelių. Protestuotojai reikalauja, kad šalyje augant infliacijai, didėtų ir pensijos.
Ispanijos pensininkai reikalauja adekvačiai didinti pensijas
Ispanijos pensininkai reikalauja adekvačiai didinti pensijas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Ispanija Pensija

Daugybė šalies pensininkų piktinasi, kad vyriausybė, praėjusiais metais padidinusi pensijas 0,25 proc., padarė nepakankamai.

Nepabūgę lietaus ir vėsių orų Madrido pensininkai proteste žygiavo su plakatu „Apsaugoti pensijas Konstitucijoje“.

Ekspertai perspėja dėl pensijų sistemos ateities Ispanijos, kurios visuomenė sensta, prie nacionalinio pensijų fondo prisideda vis mažiau darbuotojų, o pensininkų skaičius auga.

Vyriausybė skelbia, kad praėjusiais metais pensijoms išmokėti buvo skirta 139 mlrd. eurų - 29 proc. visų valstybės išlaidų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą