2014-04-09 13:10

Izraelio ministrams liepta nutraukti ryšius su Palestinos atstovais

Izraelio vyriausybės vadovas Benjaminas Netanyahu nurodė kabineto ministrams apriboti kontaktus su kolegomis palestiniečiais, trečiadienį pranešė vienas vyriausybės pareigūnas.
B.Netanyahu
B.Netanyahu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šis žingsnis yra dar vienas rimtas smūgis prie žlugimo slenksčio atsidūrusioms taikos deryboms, kurioms tarpininkauja Jungtinės Amerikos Valstijos.

„Reaguojant į tai, kad palestiniečiai pažeidžia savo įsipareigojimus taikos derybose... Izraelio vyriausybės ministrams nurodyta susilaikyti nuo susitikimų su savo kolegomis palestiniečiais“, – naujienų agentūrai AFP sakė pareigūnas, pageidavęs neskelbti savo pavardės.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą