Išplatintame pareiškime teigiama, kad ministras pirmadienį vyks į žydų valstybę ir palestiniečių teritorijas ir surengs derybas su Izraelio prezidentu Isaacu Herzogu (Isaaku Hercogu), Izraelio užsienio reikalų ministru Gideonu Saaru (Gideonu Saru) ir palestiniečių ministru pirmininku Mohammedu Mustafa (Mohamedu Mustafa).
Izraelis ir tarpininkas Kataras sekmadienį patvirtino paliaubų tarp žydų valstybės ir islamistų grupuotės „Hamas“ pradžią.
„Įsigaliojęs susitarimas suteikia istorinę galimybę Izraelio žmonėms, Palestinos žmonėms ir visam regionui“, – nurodė A. Tajani.
„Izraelio ir Palestinos valdžios institucijoms patvirtinsiu Italijos vyriausybės įsipareigojimą palengvinti skaudžias sąlygas civiliams gyventojams, kurie tiek daug nukentėjo“, – tęsė ministras.
„Mūsų humanitarinės intervencijos bus tęsiamos ir toliau stiprinamos“, – pridūrė jis.
Pasak A. Tajani biuro, vizito metu taip pat bus pabrėžtas Italijos pasiryžimas padėti atkurti Gazos Ruožą pokario laikotarpiu.
