„Akivaizdu, kad Rusijos ir Indijos interesai JAV ekonominės politikos ir sankcijų atžvilgiu sutampa, tačiau ne viskas taip paprasta. Indijos rupija – ne ta valiuta, kuria rusai norėtų gauti atlygį. Netgi kalbama apie atsiskaitymus juaniais, į kuriuos būtų konvertuojamos rupijos, bet kelias duobėtas ir kupinas nemažų iššūkių“, – pastebi analitikas.
Oro smūgiai taikiniams užnugaryje
Rusijos gynybos ministerijos duomenimis, penktadienio naktį ukrainiečiai atakavo su 41 bepiločiu, dieną paleido dar 7.
„Skaičius nedidelis, tačiau rezultatas neblogas – naftos pramonės infrastruktūra Syzranėje, Samaros srityje, pirminio naftos valymo įrenginys Saratovo srityje, Temriuko uostas Krasnodaro krašte.
Kliuvo ir „Goznyj-City“ pastatui Čečėnijoje. Ramzanas Kadyrovas jau pasikvietė ukrainiečius pasišnekėti „akis į akį“ ir pažadėjo atsaką. Dar vienas scenarijus Bolivudui“, – sakė E.Papečkys.
Frontas Ukrainoje
Pasak jo, sunku pasakyti, kad yra kokių nors naujienų iš fronto.
„Tokie patys mūšiai tose pačiose kryptyse, gal šiek tiek daugiau aktyvumo atsirado Sumų srityje, kur ukrainiečiai vykdė nedidelius išpuolius, o rusai stengėsi jiems neleisti sutelkti nedidelių karių grupių šiems išpuoliams.
Rusijos gynybos ministerija taip ir neparodo „išvaduotų“ Pokrovsko ir Kupjansko miestų, atvirkščiai, ukrainiečiai rodo gana aktyvią savo veiklą šiose vietovėse. Nėra ir belaisvių, iš tų neva „apsuptų“ keliolikos batalionų šen, neva „apsuptų“ ten“, – kalbėjo analitikas.
Pasak jo, savaitgalį vėl vyks tokie patys sekinantys mūšiai sugriautų miestų griuvėsiuose, kur tiesiog kovojama dėl atskirų pastatų, siekiant išstumti priešininką ir išplėsti savo kontroliuojamą teritoriją.
