Gynybos ministerija pareiškime nurodė, kad pajėgos numušė du lėktuvus, skridusius iš Irano, ir šį sėkmingą veiksmą priskyrė aukštam pasirengimui, saugumo budrumui ir atitinkamų institucijų bendradarbiavimui.
Kataro gynybos ministerija taip pat teigė, kad šalies oro pajėgos ir laivynas pirmadienį perėmė septynias balistines raketas ir penkis dronus iš Irano.
Gynybos ministerija pabrėžė, kad grėsmės buvo neutralizuotos iškart po jų aptikimo pagal operatyvinius planus, patvirtindama, kad visos raketos buvo perimtos prieš joms pasiekiant numatytus tikslus.
Ministerija taip pat patvirtino, kad „Kataro ginkluotosios pajėgos turi visus pajėgumus ir išteklius, reikalingus šalies suverenitetui ir teritorijai apsaugoti bei ryžtingai reaguoti į bet kokią išorinę grėsmę“.
