2025-12-04 11:38 Atnaujinta 2025-12-04 12:01

Krokuvoje – kraupi tramvajų avarija: 35 žmonės sužeisti, 1 vaikas ir vairuotojas – sunkios būklės

Trečiadienio vakarą Krokuvoje susidūrus tramvajams, į ligoninę paguldyta vienuolika žmonių, įskaitant vaiką ir tramvajaus vairuotoją – iš viso buvo sužeisti 35 keleiviai.

Avarija įvyko trečiadienį apie 18 val. rytinėje miesto dalyje, kai vienas tramvajus atsitrenkė į kito stovinčio tramvajaus galą.

Išsigandę liudininkai greitai iškvietė pagalbos tarnybas, o pirmoji greitoji pagalba į įvykio vietą atvyko vos per keturias minutes.

Galiausiai atvyko septynios medikų komandos ir 40 ugniagesių gelbėtojų. Pasak pranešimų, gelbėjimo operacija truko daugiau nei dvi valandas, o tramvajaus vairuotoją teko išlaisvinti ugniagesiams naudojant hidraulinius įrankius, skelbia „TVP World“.

Policijos atstovė spaudai Anna Zbroja-Zagórska sakė: „Per incidentą buvo sužeisti 35 žmonės. Trisdešimt trys patyrė lengvus sužalojimus, o dviejų – vieno keleivio ir vairuotojo – būklė sunki“.

„Renkame įrodymus, kurie padės mums atkurti eismo įvykio eigą. Kol kas dar per anksti daryti kokias nors išvadas“, – sakė policijos atstovė.

Dabar tyrėjai fiksuoja įvykio vietą ir apklausia liudininkus, kad nustatytų, kaip įvyko susidūrimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą