2013-11-27 19:52

Latvijos eksprezidentas Valdis Zatleras atsiprašo tautos, kad po „Maxima“ griūties išvyko į J.Statkevičiaus šou Vilniuje

Buvęs Latvijos prezidentas Valdis Zatleris pripažino, kad padarė klaidą, iškart po tragedijos „Maxima“ prekybos centre Zuolitūdėje išvykęs į Vilnių. Lietuvos sostinėje vyko dizainerio Juozo Statkevičiaus madų šou.
Buvęs Latvijos prezidentas Valdis Zatleras su žmona Lilita
Buvęs Latvijos prezidentas Valdis Zatleras su žmona Lilita / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Primename, kad V.Zatleras su žmona Lilita J.Statkevičiaus šou lankėsi šeštadienį, lapkričio 23 d. Tuo metu Latvijoje buvo paskelbtas gedulas.

„Žmonės klysta. Kartais nesąmoningai. Tačiau klaidas visuomet reikia pripažinti“, – sakė eksprezidentas.

Buvęs prezidentas atsiprašė visų, kuriuos įskaudino savo „neapgalvotu elgesiu“. Jis pats kreipėsi į savo Reformų partijos etikos komisiją, prašydamas įvertinimo.

„Glory Bar“ nuotr./Nelė Ušakova, Valdis Zatleras, Jogaila Morkūnas, Juozas Statkevičius ir Valdžio Zatlero žmona Lilita
„Glory Bar“ nuotr./Nelė Ušakova, Valdis Zatleras, Jogaila Morkūnas, Juozas Statkevičius ir Valdžio Zatlero žmona Lilita
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą