Apie 80 km nuo fronto linijos nutolęs miestas išliko dažnu Rusijos smūgių taikiniu nuo pat Maskvos invazijos pradžios 2022 metų vasarį.
„Buvo smogta civilinės infrastruktūros objektui. Deja, trys žmonės žuvo“, – platformoje „Telegram“ pranešė miesto karinės administracijos vadovas Oleksandras Vilkulas.
