„Po nusikalstamų JAV ir sionistų atakų šį šeštadienio rytą, apie 8 val. 30 min., sviedinys pataikė į teritoriją pietvakariuose netoli Bušehro atominės elektrinės“, – pranešė oficialioji IRNA naujienų agentūra.
Ji pridūrė, kad žuvo vienas iš pastato sargybinių, tačiau pažymėjo, jog elektrinės įrenginiams žalos nepadaryta.
