2026-06-02 10:32 Atnaujinta 2026-06-02 10:56

Rusijos raketų ir dronų ataka prieš Ukrainą nusinešė 13 žmonių gyvybes

Rusija anksti antradienį apšaudė Ukrainą šimtais dronų ir dešimtimis raketų, pražudydama mažiausiai 13 žmonių ir sužeisdama virš 100.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Rusija atakavo Kyjivą
Rusija atakavo Kyjivą / Valstybinė nepaprastųjų situacijų tarnyba/ „Telegram“

Smūgiai suduoti po to, kai Maskva pagrasino didelio masto ataka ir įspėjo užsienio piliečius palikti Kyjivą.

Kyjivo pareigūnai skambino pavojaus varpais, kad Rusija ruošia dar vieną masinę ataką po virtinės mirtinų smūgių, kurie eskalavo daugiau kaip ketverius metus trunkantį karą ir slopino taikos viltis.

Sostinėje esantys naujienų agentūros AFP žurnalistai girdėjo kaukiančias oro pavojaus sirenas, o po jų – virtinę garsių sprogimų, trukusių visą naktį. Gyventojai su krepšiais ir antklodėmis skubėjo slėptis perpildytose metropoliteno stotyse.

Ukrainos oro pajėgos pranešė, kad Rusija paleido 73 raketas ir 656 dronus. Nurodoma, kad ukrainiečiai numušė 602 dronus ir 40 raketų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą